Доставка


Доставка по Україні

Poliflex відправить Ваше замовлення, до будь-якого населеного пункту України

Місто, селище, село – ми знаємо, як полегшити умови доставки, навіть якщо Ви дуже далеко. Нижче описано декілька методів доставки замовлення клієнту, Ви самі можете обрати зручний для Вас варіант!

Укрпочта доставкаУкрПошта – ми надішлемо Ваше замовлення до найближчого поштового відділення компанією УкрПошта. Доставка здійснюється післяплатою (оплата при отриманні). Зверніть увагу, що останнім часом доставка УкрПоштою значно прискорилася та користується популярністю серед клієнтів.

Новая почтаНова Пошта – другий спосіб, яким Ви можете отримати Ваше замовлення, це спеціальна кур’єрська служба, яка діє на території України та доставляє посилки до більшості населених пунктів. Можливе відправлення як післяплатою, так і без нього. На Ваш вибір.

Інтайм – третій спосіб. Ми доставляємо вантажі вагою від 100 грам до 10 тонн до будь-якого населеного пункту країни. Наші переваги вартість та будь-які габарити.

Делівері – четвертий спосіб. Доставка вантажів по Україні. Від коробки до палети. Найкраще співвідношення ціна/якість. Доставка в будь-яку точку світу, Перевезення вантажів до 20 т., послуги страхування і вантажу, оптимальна вартість перевезення.

Можлива доставка до країн СНД.

Графік відправок замовлень

Інтернет-магазин декоративної стрічки Poliflex, здійснює відправку товару в день замовлення (якщо замовлення надійшло до 13:00). Якщо замовлення прийнято після 13:00, відправка буде здійснена наступного дня. Замовлення, зроблені у вихідні дні:

• УкрПошта (Вихідний: Неділя, Понеділок);

• НоваПошта (Вихідний: Неділя).

Будуть відправлені у найближчий робочий день.

Зверніть увагу: ми приймаємо замовлення (стрічки декоративної) у вихідні та будні дні цілодобово, відправка посилки до Вас здійснюється після того, як наш менеджер по телефону уточнить Ваші реквізити та отримує підтвердження на відправку.